| #11 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 5 |
9 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 1.7 |
3 |
1 |
0 |
| #10 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 90 |
12 |
7 |
0 |
| Μέσος Όρος | 22.5 |
3 |
2 |
0 |
| #9 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 45 |
15 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 11.3 |
4 |
0 |
0 |
| #6 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 9 |
4 |
1 |
1 |
| Μέσος Όρος | 4.5 |
2 |
1 |
1 |
| #14 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 8 |
6 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 4 |
3 |
1 |
0 |
| #34 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
2 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
1 |
0 |
0 |
| #4 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 6 |
1 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 1.5 |
0 |
0 |
0 |
| #15 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #12 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 2 |
5 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 1 |
3 |
1 |
0 |
| #0 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 20 |
11 |
5 |
0 |
| Μέσος Όρος | 10 |
6 |
3 |
0 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #8 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 7 |
19 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 3.5 |
10 |
1 |
0 |
| #6 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 40 |
18 |
5 |
1 |
| Μέσος Όρος | 20 |
9 |
3 |
1 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #14 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 29 |
9 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 14.5 |
5 |
1 |
0 |