| #23 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 11 |
4 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 11 |
4 |
0 |
0 |
| #14 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
2 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
1 |
1 |
0 |
| #91 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 21 |
8 |
3 |
0 |
| Μέσος Όρος | 10.5 |
4 |
2 |
0 |
| #12 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 13 |
8 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 6.5 |
4 |
1 |
0 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #30 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 5 |
7 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 2.5 |
4 |
1 |
0 |
| #4 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
1 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
1 |
0 |
0 |
| #24 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 16 |
15 |
1 |
2 |
| Μέσος Όρος | 8 |
8 |
1 |
1 |
| #40 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 6 |
7 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 3 |
4 |
1 |
0 |
| #100 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 12 |
5 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 6 |
3 |
1 |
0 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #1 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 28 |
6 |
6 |
0 |
| Μέσος Όρος | 14 |
3 |
3 |
0 |
| #3 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
3 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
2 |
1 |
0 |
| #5 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 8 |
5 |
5 |
0 |
| Μέσος Όρος | 4 |
3 |
3 |
0 |