| #4 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 13 |
2 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 13 |
2 |
0 |
0 |
| #5 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 3 |
1 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 1.5 |
1 |
1 |
0 |
| #6 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 11 |
4 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 11 |
4 |
2 |
0 |
| #3 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 5 |
3 |
3 |
1 |
| Μέσος Όρος | 2.5 |
2 |
2 |
1 |
| #8 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
1 |
0 |
| #9 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 10 |
15 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 5 |
8 |
1 |
0 |
| #10 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 22 |
8 |
3 |
0 |
| Μέσος Όρος | 11 |
4 |
2 |
0 |
| #11 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #12 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
2 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
1 |
1 |
0 |
| #13 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 14 |
15 |
3 |
1 |
| Μέσος Όρος | 7 |
8 |
2 |
1 |
| #35 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 21 |
7 |
3 |
0 |
| Μέσος Όρος | 10.5 |
4 |
2 |
0 |
| #15 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 20 |
13 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 10 |
7 |
0 |
0 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |