| #35 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 17 |
5 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 8.5 |
3 |
1 |
0 |
| #5 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 6 |
3 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 3 |
2 |
1 |
0 |
| #100 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 8 |
5 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 4 |
3 |
0 |
0 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #10 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 12 |
2 |
3 |
0 |
| Μέσος Όρος | 6 |
1 |
2 |
0 |
| #13 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #15 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 14 |
10 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 7 |
5 |
1 |
0 |
| #16 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 26 |
7 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 13 |
4 |
1 |
0 |
| #7 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 11 |
5 |
5 |
0 |
| Μέσος Όρος | 5.5 |
3 |
3 |
0 |
| #9 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 22 |
8 |
4 |
0 |
| Μέσος Όρος | 11 |
4 |
2 |
0 |
| #11 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 13 |
22 |
2 |
1 |
| Μέσος Όρος | 6.5 |
11 |
1 |
1 |
| #23 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 10 |
7 |
0 |
1 |
| Μέσος Όρος | 5 |
4 |
0 |
1 |
| #45 | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 2 |
3 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 2 |
3 |
1 |
0 |
| # | ***** ***** |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |