| #2 | Stevovic Aleksandar |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: | 1990 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 21 |
10 |
6 |
0 |
| Μέσος Όρος | 5.3 |
3 |
2 |
0 |
| #3 | Μελισσαράτος Πέτρος |
| Θέση: | Center (5) |
| Ύψος: | 206cm |
| Ημ. Γεν.: | 1993 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 26 |
15 |
8 |
1 |
| Μέσος Όρος | 6.5 |
4 |
2 |
0 |
| #4 | Τσιόκος Νίκος |
| Θέση: | Center (5) |
| Ύψος: | 206cm |
| Ημ. Γεν.: | 1992 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 11 |
16 |
6 |
1 |
| Μέσος Όρος | 2.8 |
4 |
2 |
0 |
| #1 | Χανιάς-Πανταζής Θανάσης |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 201cm |
| Ημ. Γεν.: | 1994 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 16 |
4 |
4 |
0 |
| Μέσος Όρος | 4 |
1 |
1 |
0 |