| #3 | Birawi Karim |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: | 1993 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 10 |
5 |
1 |
1 |
| Μέσος Όρος | 3.3 |
2 |
0 |
0 |
| #1 | Corneanu Iulian |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 194cm |
| Ημ. Γεν.: | 1990 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 9 |
5 |
1 |
1 |
| Μέσος Όρος | 3 |
2 |
0 |
0 |
| #4 | Duta Cosmin |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 187cm |
| Ημ. Γεν.: | 1994 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 9 |
6 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 3 |
2 |
0 |
0 |
| #2 | Vlaicu Catalin |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 200cm |
| Ημ. Γεν.: | 1986 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 27 |
13 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 9 |
4 |
1 |
0 |