| #3 | Kenig Filip |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 199cm |
| Ημ. Γεν.: | 1979 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 15 |
9 |
5 |
0 |
| Μέσος Όρος | 3 |
2 |
1 |
0 |
| #4 | Lewandowski Przemysław |
| Θέση: | Power Forward (4) |
| Ύψος: | 201cm |
| Ημ. Γεν.: | 1979 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 35 |
14 |
5 |
0 |
| Μέσος Όρος | 7 |
3 |
1 |
0 |
| #2 | Rduch Przemyslaw |
| Θέση: | Center (5) |
| Ύψος: | 208cm |
| Ημ. Γεν.: | 1987 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 15 |
10 |
8 |
0 |
| Μέσος Όρος | 3 |
2 |
2 |
0 |
| #1 | Rduch Szymon |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 196cm |
| Ημ. Γεν.: | 1990 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 20 |
13 |
4 |
2 |
| Μέσος Όρος | 4 |
3 |
1 |
0 |