| #16 | Ζενέλης Κωνσταντίνος |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: | 1976 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #13 | Κρικζώνης Κωνσταντίνος |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 180cm |
| Ημ. Γεν.: | 1983 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 37 |
5 |
6 |
0 |
| Μέσος Όρος | 18.5 |
3 |
3 |
0 |
| #11 | Κρίντας Κωνσταντίνος |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 180cm |
| Ημ. Γεν.: | 1976 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 12 |
7 |
7 |
1 |
| Μέσος Όρος | 6 |
4 |
4 |
1 |
| #8 | Μακούλης Δημήτριος |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 200cm |
| Ημ. Γεν.: | 1977 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 23 |
5 |
3 |
0 |
| Μέσος Όρος | 11.5 |
3 |
2 |
0 |
| #17 | Μηλιώνης Σπύρος |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 180cm |
| Ημ. Γεν.: | 1975 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 9 |
5 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 4.5 |
3 |
1 |
0 |
| #18 | Ξυνός Γεώργιος |
| Θέση: | Center (5) |
| Ύψος: | 195cm |
| Ημ. Γεν.: | 1981 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 23 |
24 |
5 |
0 |
| Μέσος Όρος | 11.5 |
12 |
3 |
0 |
| #7 | Παπαγεωργίου Βασίλειος |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: | 1979 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 6 |
10 |
5 |
0 |
| Μέσος Όρος | 3 |
5 |
3 |
0 |
| #5 | Παπασταθόπουλος Γεώργιος |
| Θέση: | Power Forward (4) |
| Ύψος: | 193cm |
| Ημ. Γεν.: | 1971 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #14 | Πιπιλίκας Βασίλειος |
| Θέση: | Power Forward (4) |
| Ύψος: | 195cm |
| Ημ. Γεν.: | 1966 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 31 |
9 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 15.5 |
5 |
0 |
0 |
| #6 | Ρέτζος Άλκης |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 180cm |
| Ημ. Γεν.: | 1981 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Ρέτζος Νικόλαος |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: | 1980 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #9 | Σημαντηράκης Γεώργιος |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 180cm |
| Ημ. Γεν.: | 1974 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 3 |
1 |
3 |
0 |
| Μέσος Όρος | 1.5 |
1 |
2 |
0 |
| #4 | Τσόπης Ηλίας |
| Θέση: | Center (5) |
| Ύψος: | 201cm |
| Ημ. Γεν.: | 1975 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 13 |
23 |
2 |
2 |
| Μέσος Όρος | 6.5 |
12 |
1 |
1 |