| # | Βάσης Βασίλειος |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 178cm |
| Ημ. Γεν.: | 1981 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #34 | Βασιλόπουλος Αθανάσιος |
| Θέση: | Power Forward (4) |
| Ύψος: | 188cm |
| Ημ. Γεν.: | 1982 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 22 |
7 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 11 |
4 |
1 |
0 |
| #5 | Βλασταρίδης Ανδρέας |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 178cm |
| Ημ. Γεν.: | 1973 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
1 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
1 |
0 |
0 |
| #23 | Βλασταρίδης Νεκτάριος |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 180cm |
| Ημ. Γεν.: | 1982 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 2 |
3 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 1 |
2 |
1 |
0 |
| #15 | Γεωργόπουλος Βασίλειος |
| Θέση: | Power Forward (4) |
| Ύψος: | 193cm |
| Ημ. Γεν.: | 1979 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 2 |
3 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 1 |
2 |
0 |
0 |
| #9 | Γεωργοπουλος Γιωργος |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 23 |
3 |
6 |
0 |
| Μέσος Όρος | 11.5 |
2 |
3 |
0 |
| # | Δήμου Βασίλειος |
| Θέση: | Power Forward (4) |
| Ύψος: | 193cm |
| Ημ. Γεν.: | 1976 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Καγιώργης Γεώργιος |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 178cm |
| Ημ. Γεν.: | 1979 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Κανταρτζής Αναστάσιος |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 186cm |
| Ημ. Γεν.: | 1973 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #11 | Μοσχοβίτης Παναγιώτης |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: | 1975 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 23 |
13 |
5 |
0 |
| Μέσος Όρος | 11.5 |
7 |
3 |
0 |
| # | Μοτσενίγος Σπυρίδων |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 193cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #14 | Μποφίλης Νικόλαος |
| Θέση: | Power Forward (4) |
| Ύψος: | 197cm |
| Ημ. Γεν.: | 1971 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
3 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
2 |
1 |
0 |
| # | Ξενάκης Ιωάννης |
| Θέση: | Center (5) |
| Ύψος: | 214cm |
| Ημ. Γεν.: | 1980 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #7 | Σακελαρίου Γιάννης |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 23 |
8 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 11.5 |
4 |
1 |
0 |
| # | Σίνος Γεώργιος |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 182cm |
| Ημ. Γεν.: | 1981 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #13 | Χριστοφορίδης Βασίλειος |
| Θέση: | Center (5) |
| Ύψος: | 205cm |
| Ημ. Γεν.: | 1975 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 32 |
17 |
4 |
1 |
| Μέσος Όρος | 16 |
9 |
2 |
1 |