| #4 | Αντωνόπουλος Βασίλης |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 185cm |
| Ημ. Γεν.: | 1979 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 17 |
5 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 8.5 |
3 |
0 |
0 |
| #10 | Γαλίτης Μιχάλης |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 180cm |
| Ημ. Γεν.: | 1974 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 29 |
15 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 14.5 |
8 |
1 |
0 |
| # | Ευαγγελόπουλος Γιάννης |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 180cm |
| Ημ. Γεν.: | 1987 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Ζήσης Αναστάσιος |
| Θέση: | Center (5) |
| Ύψος: | 205cm |
| Ημ. Γεν.: | 1975 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #5 | Καζάκος Βασίλης |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 188cm |
| Ημ. Γεν.: | 1985 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
2 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
1 |
1 |
0 |
| # | Καλαντωνέας Ηλίας |
| Θέση: | Center (5) |
| Ύψος: | 200cm |
| Ημ. Γεν.: | 1975 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #17 | Καλυβας Βάιος |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 189cm |
| Ημ. Γεν.: | 1977 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 15 |
7 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 7.5 |
4 |
1 |
0 |
| # | Καρακώστας Γιώργος |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 182cm |
| Ημ. Γεν.: | 1975 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #18 | Κικερης Νίκος |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 185cm |
| Ημ. Γεν.: | 1981 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
1 |
1 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
1 |
1 |
0 |
| #14 | Κοκκίνης Θεοδωρής |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 185cm |
| Ημ. Γεν.: | 1967 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 2 |
2 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 1 |
1 |
0 |
0 |
| # | Κωτσόπουλος Γιάννης |
| Θέση: | Power Forward (4) |
| Ύψος: | 193cm |
| Ημ. Γεν.: | 1967 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #12 | Μαρκόπουλος Παναγιώτης |
| Θέση: | Center (5) |
| Ύψος: | 198cm |
| Ημ. Γεν.: | 1974 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 21 |
20 |
4 |
0 |
| Μέσος Όρος | 10.5 |
10 |
2 |
0 |
| # | Μενδρινός Ισίδωρος |
| Θέση: | Center (5) |
| Ύψος: | 198cm |
| Ημ. Γεν.: | 1979 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Μουρατογλου Στέφανος |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 187cm |
| Ημ. Γεν.: | 1977 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #21 | Ξενουδάκης Εμμανουήλ |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 177cm |
| Ημ. Γεν.: | 1985 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| #16 | Παπαδρόσος Ανδρέας |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 179cm |
| Ημ. Γεν.: | 1992 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 31 |
12 |
6 |
0 |
| Μέσος Όρος | 15.5 |
6 |
3 |
0 |
| #1 | Τουμπανιάρης Παναγιώτης |
| Θέση: | Power Forward (4) |
| Ύψος: | 189cm |
| Ημ. Γεν.: | 1981 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 20 |
17 |
2 |
1 |
| Μέσος Όρος | 10 |
9 |
1 |
1 |
| #3 | Τουμπανιάρης Τηλέμαχος |
| Θέση: | Power Forward (4) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: | 1977 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 7 |
5 |
2 |
0 |
| Μέσος Όρος | 3.5 |
3 |
1 |
0 |
| # | Φερεντίνος Δημήτρης |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 189cm |
| Ημ. Γεν.: | 1975 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |