| # | Καραΐσκος Γιάννης |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 168cm |
| Ημ. Γεν.: | 1994 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Κεχαγιάς Χάρης |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 173cm |
| Ημ. Γεν.: | 1995 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Κουρκουμέλης Αριστοτέλης |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 183cm |
| Ημ. Γεν.: | 1997 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Κυριακίδης Σέργιος |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 183cm |
| Ημ. Γεν.: | 1997 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Ντανάκας Χρύσανθος |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 185cm |
| Ημ. Γεν.: | 1999 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Παπαγεωργίου Θοδωρής |
| Θέση: | Playmaker (1) |
| Ύψος: | 182cm |
| Ημ. Γεν.: | 1993 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Παπαδάκης Γιάννης |
| Θέση: | Power Forward (4) |
| Ύψος: | 190cm |
| Ημ. Γεν.: | 1992 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Σωτηρόπουλος Άλεξ |
| Θέση: | Shooting Guard (2) |
| Ύψος: | 184cm |
| Ημ. Γεν.: | 1994 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Υφαντής Απόστολος |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | cm |
| Ημ. Γεν.: | 1999 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Χατζηκάλφας Δημήτρης |
| Θέση: | Small Forward (3) |
| Ύψος: | 197cm |
| Ημ. Γεν.: | 1990 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |
| # | Χατζηπαπάς Μιχάλης |
| Θέση: | Center (5) |
| Ύψος: | 192cm |
| Ημ. Γεν.: | 1995 |
Πόντ. |
Ριμπ. |
Ασ. |
Τάπ. |
|
| Σύνολο | 0 |
0 |
0 |
0 |
| Μέσος Όρος | 0 |
0 |
0 |
0 |